بازرگانی و فروش
  • اصفهان، بلوار سجاد، جنب بانک صادرات
  • تلفن تماس : 03136605930
  • ایمیل : info@majlesigroup.com
التجارة والمبيعات
  • ایران ، اصفهان
  • هاتف : 03136605930
  • البريد الإلكتروني : info@majlesigroup.com
  • Iran , Isfahan
  • Phone : 03136605930
  • Email : info@majlesigroup.com
Trading and sale

YOUR CART

Edit Cart
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

چیدمان تجهیزات فست فود، تجهیزات کافی شاپ و رستوران ها

چیدمان تجهیزات در فست فودها، کافی شاپ ها و رستوران ها

آیا برنامه ی شما برای آینده راه اندازی رستوران، کافی شاپ و فست فود ها(آشپزخانه های صنعتی) است؟ کیفیت بالا و ظاهر شیک برای تجهیزات آشپزخانه های صنعتی و تجهیزات کافی شاپ بیشترین اهمیت را دارا است. کیفیت بالا باعث می شود غذا یا دسر با بالاترین کیفیت آماده شود. اما موضوعی که به جذب مشتری کمک می کند ظاهر و نحوه ی چیدن تجهیزات رستوران است. برای آشنایی با نحوه ی چیدن این مقاله را تا انتها بخوانید.

صاحبان رستوران ها، کافی شاپ ها و فستفود ها مجبورند که از بهترین، با کیفیت ترین و شیک ترین نوع تجهیزات ممکن استفاده نمایند. فضای آشپزخانه های صنعتی رستوران ها، فست فودها و کافی شاپ ها تعیین کننده ی نوع تجهیزات مناسب شما می باشند. در حقیقت، جهیزات کافی شاپ شما را راهنمایی می کنند تا با چیدمانی مناسب و دقیق در جای درست قرار گیرند، و میزان راندمان کاری را در هنگام فعالیت و به کارگیری این تجهیزات افزایش یابد، و در نهایت کیفیت غذای تولید شده نیز بهبود پیدا کند. این امر به رضایت مشتری از مواد غذایی تولید شده توسط فست فود، رستوران و کافی شاپ شما می انجامد، همچنین باعث جلب توجه و جذب بیشتر مشتریان از سایر نقاط شهر می شود.

راه اندازی و مدیریت کافی شاپ ، بالواقع یک کار و چالشی دوست داشتنی و هیجان انگیز است اما در نگاه افراد کافه دوست که از بیرون به این کسب و کار نگاه می کنند ، جذابیت بیشتری دارد ، جذابیتی وسوسه انگیز که هرکسی را برای داشتن یک کافه به خوبی ترغیب می کند ، درست کردن فضایی با دکوراسیون و چیدمان مورد علاقه تان ، پخش موسیقی هایی که دوست دارید ، ارائه نوشیدنی ها و غذاهایی با سبک خودتان و ایجاد فضای صمیمی و پیدا کردن مشتریان خوب که به مرور به دوستان و اجتماع مخصوص کافه تان تبدیل می شوند. خرید لوازم و تجهیزات کاملا به نوع منوی کافه تان و البته مکان و کلاس و سبک کافه تان بستگی دارد. پس در ابتدا با توجه به منویی که طراحی می کنید می توانید نیازتان به نوع تجهیزات را پیدا کنید و در حد نیاز و مقدار تقاضای کافه تان تجهیزات متناسب با کافه را تهیه کنید . در سایت ملوکافی شما می توانید بسته به نیازمندی های خود و کافی شاپتان قسمت لوازم و تجهیزات کافی شاپ را بررسی کنید و به راحتی سفارش دهید و یا در صورت نیاز از همکاران ما بصورت تلفنی مشورت دریافت کنید.

برای خواندن مقاله های مرتبط با تجهیزات کافی شاپ به لینک های زیر مراجعه کنید:

 

 

Leave A Comment