گروه صنعتی مجلسی

گروه مجلسی با بیش از 30 سال فعالیت مستمر و پویا در جهت ارتقاء سطح کيفی و کمی محصولات، ضمن توجه به نیاز مصرف کنندگان، با تکیه بر تجربه و دانش فنی و بهره گیری از خلاقیت و توانایی نیروهای مجرب و متخصص، اقدام به طراحی و تولید تجهیزات آشپزخانه های صنعتی رستوران ها، فست فودها و کافی شاپ ها و صنایع وابسته نموده است؛ همچنین با بهره گيری از دانش روز دنيا، گام های استواری را در تامین نیاز مشتریان برداشته است.

گروه مجلسی، با سال ها تجربه و فعالیت در زمینه طراحی، تولید، آموزش و نصب تجهیزات آشپزخانه های صنعتی، با گسترش دامنه فعالیت و دریافت سهم بیشتری از بازار، گسترش فعالیت در زمینه ی صادرات و واردات بهترین برندها، از سال 1368 تا به امروز، تحولی نو در عرضه و فروش تجهیزات آشپزخانه های صنعتی، ایجاد نموده است.

فروشگاه مجلسی سعی دارد تا به عنوان بهترین عرضه کننده تجهيزات رستوران، خط کامل کنتاکی، تجهيزات فست فود، تجهیزات کافی شاپ، تجهیزات برودتی، تجهیزات شست‌وشو، تجهیزات نگهداری غذا، تجهیزات فروشگاهی، تجهیزات هتل، تجهيزات صنعتی، ماشين آلات ظرفشویی، يخچال و فريزرهای صنعتی، سردخانه های ثابت و متحرک، و با فراهم نمودن بهترين مواد اوليه، همواره در جهت افزايش کيفيت محصولات خود، گام بردارد.

تجربه و توانایی کارشناسان گروه مجلسی، در وارد کردن تجهیزات آشپزخانه صنعتی با کیفیت، باعث شد که به صورت سازمان یافته و حرفه ای، با تکیه بر علم روز بازاریابی صنعتی، با پشتکاری بی نظیر، در این مسیر ادامه دهد؛ همچنین با سرلوحه قراردادن شعار “اصول مشتری مداری”، در رفع نیازهای تخصصی و سفارشی مشتریان، از طریق عرضه بهترین تجهیزات صنعتی، اقدام می نماید.

ارائه محصولات با کیفیت، قابل رقابت با محصولات روز دنیا، نظارت و کنترل مستمر بر کیفیت محصولات، استفاده از بهترین تأمین کنندگان مواد اولیه، به منظور فروش محصول بی نظیر، همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش، از جمله مواردی است که ما، در فروشگاه مجلسی، به آن ها پایبندیم.

با گذشت سال ها فعالیت در این حوزه، امروزه گروه مجلسی، نامی آشنا، قابل اعتماد و فراتر از انتظار، در زمینه ارائه تجهیزات هتل، تالار، رستوران و صنایع وابسته می باشد. تمامی محصولات این شرکت، براساس استانداردهای بین المللی شناسایی و به بازارها عرضه شده اند، و به عنوان یک گروه کاملا حرفه ای و تخصصی، همیشه همراه مشتریان بوده و هست.