سخن مدیرعامل

خداوند بزرگ را شکرگزارم که فرصت همراهی و خدمت به مردم کشورم را نصیب من کرده است، از این رو فرصت را غنیمت می‌شمارم تا بتوانم، همراه با همکاران خود، به مردم میهن‌ عزیزمان خدمت کنم.

گروه مجلسی، از آغاز تأسیس، همت خود را در ارائه خدمات نوین به مردم داشته، و تلاش کرده است در راستای تهیه بهترین و با کیفیت ترین محصولات، در ﻣﺴﯿﺮ ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﯽ و ارزش آﻓﺮﯾﻨﯽ ﮔﺎم ﺑﺮدارد.

بعد از چندین سال تلاش در زمینه تأمین، ارائه و فروش تجهیزات آشپزخانه های صنعتی، و کسب بازار عرضه‌ی محصولات، اکنون فروشگاه مجلسی، گام های جدیدی در زمینه فروش محصولات خود، به صورت مارکتینگ و خدمت رسانی مستقیم به مشتریان عزیز، برداشته است.

همان گونه که در ابتدای راه، مشتری مداری و رضایت مندی مصرف کنندگان، از اولویت های اصلی ما بوده، امیدواریم به صورت مستمر رضایت شما، چشم انداز روشنی را، برای این شرکت رقم بزند. ما می کوشیم خدمات متنوع را، مطابق با خواسته ها و نیازهای شما ارائه دهیم، و برای رونق کسب و کار شما، همراه و همگام شما باشیم. ایده ها، انتقادات و نقطه نظرات شما را متعهدانه و مسئولانه پذیرا هستیم، سلایق شما را ارج می نهیم و برای توسعه و پیشرفت میهن عزیزمان، از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

یکی از بزرگترین اهداف ما، ارائه و توزیع تجهیزات، سازگار با هر نوع سلیقه و بودجه مشتریان بوده است؛ بدین منظور آمادگی خود را برای ارائه بهترین کیفیت و قیمت، به شما عزیزان اعلام می‌داریم.

بدون تردید موفقیت یک کار تیمی است، برای موفق شدن گروه مجلسی، همه عوامل مؤثر هستند، و ما دست همه‌ی ذينفعان شركت مجلسی را برای رسیدن به قله‌ ی موفقیت، به گرمی می ‌فشاریم.

مجید ابوطالبی

مدیر عامل گروه صنعتی مجلسی