بازرگانی و فروش
  • اصفهان، بلوار سجاد، جنب بانک صادرات
  • تلفن تماس : 03136605930
  • ایمیل : info@majlesigroup.com
التجارة والمبيعات
  • ایران ، اصفهان
  • هاتف : 03136605930
  • البريد الإلكتروني : info@majlesigroup.com
  • Iran , Isfahan
  • Phone : 03136605930
  • Email : info@majlesigroup.com
Trading and sale

YOUR CART

Edit Cart
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

پس از آنکه کارهای اساسی ساختمان هتل به پایان رسید، اقدام ‌های دیگری باید صورت گیرد که انجام هر یک از آن موارد، نقش مهمی در موفقیت هتل شما خواهد داشت. موضوع تهیه تجهیزات هتل با کیفیت و حرفه ای، نقش بسیار مهمی در استراتژی های هتل داری، را به خود اختصاص داده است؛ هر بخشی بر اساس احتیاج خود، نیاز به تجهیزات و وسایلی دارد. انتخاب و خرید تجهیزات هتل، باید با دقت زیاد، انجام شود.
راه اندازی هر کسب و کاری، به یک طرح قوی و جامع نیاز دارد؛ شناخت عوامل سازنده در راه اندازی هتل لوکس و ایده آل، به عنوان مهم ترین اهداف، بايد مورد توجه قرار گيرد. در این میان، هتل های زیادی وجود دارند که با تهیه تجهیزات هتل با کیفیت، هر روز بر سطح سرمایه و سوددهی خود می افزایند؛ بسیاری از هتل ها وجود دارند، که با سهل انگاری در تهیه تجهیزات هتل خود و ارائه خدمات ضعیف به مشتریان، با شکست مواجه می شوند. شکی نیست که بهره مندی از بهترین، مرغوب ترین و قابل استفاده ترین تجهیزات رستوران، تجهیزات کافی شاپ و تجهیزات دکوراسیون در هتل ها، بازدهی کسب و کار شما را، به صورت چشمگیری افزایش می دهد.

فروشگاه مجلسی، در زمینه تامین و تهیه بهترین کیفیت تجهیزات آشپزخانه ای، کافی شاپ و میز و صندلی، در حال فعالیت می‌باشد.

آشپزخانه های هتل، به عنوان قلب تپنده در مقایسه با سایر بخش ها می باشد، و نقش بسیار مهم و اساسی را ایفا می کند. بخش های مختلف آشپزخانه های هتل، همچون بخش رستوران و کافی شاپ، قسمت های اساسی هتل بوده و باید توجه ویژه ای در تهیه تجهیزات آن، داشته باشید. تجهیزات مناسب فست فود، کافی شاپ و رستوران، یکی از کلیدی ترین آیتم ها در داشتن فست فود و رستوران حرفه ای در هتل می باشد، و این امر به نوبه خود، باعث افزایش رضایت مشتریان، و در نتیجه توسعه کسب و کار شما خواهد داشت.

گروه مجلسی، متخصص در تامین تجهیزات آشپزخانه های صنعتی، تجهیزات فست فود، تجهیزات کافی شاپ و تجهیزات رستوران می باشد، که با ارائه خدمات نوین و گسترده به صورت جامع و کامل، در حال فعالیت است.

اهداف قابل دستیابی با استفاده از تجهیزات آشپزخانه های صنعتی با کیفیت مجلسی :

رعایت کلیه الزامات مورد درخواست مشتری، و افزایش سطح رضایت مشتریان
افزایش سطح کیفی فراورده های غذایی، با بهره گیری از تجهیزات آشپزخانه ای برند
افزایش سطح بهداشت در تمام قسمت ها، با استفاده از تجهیزات نظافتی زیبا و مقاوم
طراحی دکوراسیون جذاب و زیبا، با بهره مندی از میز و صندلی های حرفه ای

تهیه و ارائه خدمات نوین، و غذا و نوشیدنی های با کیفیت در هتل ها، موضوعی است که به صورت مداوم ذهن افراد جامعه را مشغول کرده است؛ ارائه خدمات به مشتریان، باید با توجه و بررسی امکانات، نیازها و سلایق مصرف کنندگان برآورده شود. ارائه مطلوب خدمات پذیرایی، یکی از مهمترین راهکارهای جلب نظر مشتریان و مخاطبان می باشد. گروه تجهیزات مجلسی، با هدف تامین و تهیه تجهیزات آشپزخانه صنعتی، هتلداری، رستوران، فست فود و کافی شاپ فعالیت خود را آغاز نمود، و تا به امروز توانسته است تجهیزات با کیفیت خود را، در بازارهای داخلی و خارجی ارائه نماید؛ این امر مهر تاییدی بر کیفیت، توانمندی و کاربردی بودن تجهیزات مجلسی می باشد، به این ترتیب گروه مجلسی توانسته در ایران و کشورهای همسایه، به موفقیت های چمشمگیری دست پیدا کند.

یکی از علل موفقیت هتل ها، رستوران ها، و فست فودهای معروف، رضایت مشتریان از آن ها بوده، که تمامی این افتخارات با تهیه تجهیزات با کیفیت، مدرن و حرفه ای، تحقق می پذیرد. گروه مجلسی، آمادگی خود را در تجهیز آشپزخانه های صنعتی، با انواع کالاهای وارداتی و تجهیزات ساخته شده در ایران، اعلام می کند.

لیست برندهای تجهیزات آشپزخانه صنعتی فروشگاه مجلسی

فروشگاه مجلسی، طی سال ها تجربه و با داشتن نامی معتبر در بازارهای وارداتی و صادراتی، توانسته است که بهترین برندهای تجهیزات آشپزخانه صنعتی را به مشتریان ارائه دهد، این برندها عبارتند از: برند هنی پنی، LA Cimball، الکترولوکس، فرای مستر، MBM، Lotus؛ همچنین از تجهیزات آشپزخانه ای مجلسی با امکانات بالا میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

ترولی آشپزخانه: ترولی حمل ظروف کثیف، ترولی حمل ظروف تمیز، ترولی حمل ظروف کثیف مخزن دار، ترولی حمل مواد غذایی، ترولی حمل دیگ، ترولی آبچکان، ترولی حمل سینی، ترولی حمل لگن بن ماری، ترولی حمل سبد دیش واشر.

تجهیزات برودتی: یخچال/ فریز ایستاده، یخچال/ فریزر رویه کار، یخچال/فریزر ویترینی، تاپینگ 1.90، یخساز، سردخانه.

تجهیزات نظافتی: ماشین ظرف شویی و سیخ شور، کانتر و بویلر، کابینت و چیلیک، سینک و تانک شست و شو، میز کار و قفسه، سبد دیش واشر.

تجهیزات کافی شاپ: اسپرسو ساز، آسیاب قهوه، بلندر، آبمیوه گیری، میلک شیک، گل خامه زن، قهوه ساز، کرپ میکر، وافل ساز، ساندویچ میکر، آبشار شکلات.

تجهیزات میز و صندلی: میز، صندلی، کاور میز و صندلی.